Умови оплати

Відпуск та оплата товару

Відпуск зі складу проводиться після 100% оплати товару. Оплата здійснюється шляхом зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок, вказаний в рахунку-фактурі підприємства, або безпосередньо в касу підприємства.

Повернення і обмін товару здійснюється протягом 14 днів згідно ст.93 Закону України "Про захист прав споживача" при наявності чека і копії паспорта. Металопрокат, нарізаний або скроєні під розмір, визначений покупцем (замовником) поверненню не підлягає, згідно Постанови №172 Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 (додаток №3).

При відпуску товару суб'єктам господарювання (юридичним і фізичним особам) необхідно надати Довіреність на отримання товару, копію Свідоцтва про державну реєстрацію або виписку з державного реєстру. Для суб'єктів господарювання - платників ПДВ необхідно також надати копію Свідоцтва платника ПДВ.

Порядок резервування товару

За бажанням клієнта, після попередньої оплати, "Металобаза Бочаров" може зарезервувати ТМЦ на своєму складі.

Для того, щоб ТМЦ, які Ви оплатили, були зарезервовані, Вам необхідно звернутися до менеджера з продажу, який Вас обслуговує з усним проханням про резервування або відправити заявку на резервування довільної форми за на електронну адресу підприємства. Після перевірки оплати і наявності, Ви отримаєте підтвердження резервування ТМЦ. Резервування здійснюється на 3-и робочі дні. У разі необхідності продовжити термін резервування ТМЦ, Вам необхідно повторити ту ж саму процедуру резервування. Повторне резервування здійснюється так само на 3-и робочі дні.

Попередня підготовка товару

За бажанням покупця, замовлення може бути попередньо підготовлено для навантаження до приїзду замовника на металобазу.

Попередня підготовка металопрокату дозволить Вам зменшити транспортні витрати на простій автомобіля.